Ukryj komunikat X TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności

Grupa Pietrzak: Twój Partner w świecie motoryzacji

Witaj w Grupie Pietrzak! Cieszymy się, że jesteś na naszej stronie. To przestrzeń, w której z łatwością znajdziesz samochód dla siebie oraz odpowiedzi na pytania, które być może chodzą Ci po głowie. Wiemy, że zaufanie to podstawa wszystkich relacji - zarówno międzyludzkich jak i biznesowych - dlatego chcemy opowiedzieć Ci trochę o naszej firmie, jej historii i wartościach. Historia Grupy Pietrzak to historia pasji, innowacji i nieustannego rozwoju. Nasza podróż rozpoczęła się w 1994 roku, kiedy otworzyliśmy salon Renault w Katowicach. Od tego czasu nieustannie poszerzaliśmy naszą ofertę, by sprostać oczekiwaniom różnych grup klientów - od osób poszukujących samochodów marek takich jak Dacia, Renault czy Opel po entuzjastów luksusowych samochodów takich jak Ferrari, Maserati, Pagani, Koenigsegg czy Alpine. Jak staliśmy się dealerem tak wielu marek samochodowych? Pozwól, że zabierzemy Cię w małą podróż w czasie, podczas której zobaczysz rozwój naszej firmy na Śląsku i w innych miejscach w Polsce!

Grupa Pietrzak
Historia Grupy Pietrzak
Grupa Pietrzak
Grupa Pietrzak

1994 - Salon Renault w Katowicach

- Początek pasji

Serce Śląska - to właśnie tutaj spełniliśmy marzenie i rozpoczęliśmy naszą przygodę z motoryzacją w latach 90-tych. Pasja do samochodów i troska o potrzeby naszych klientów były naszymi głównymi filarami w oparciu, o które rozwijaliśmy markę Pietrzak. Nasze podejście, oparte na empatii i zrozumieniu klienta, sprawiło, że staliśmy się autoryzowanym partnerem Renault w Katowicach. Kilka intensywnych lat podejmowania wyzwań, doskonalenia się oraz dbania o zadowolenie naszych Klientów i Partnerów doprowadziło nas do kolejnego kroku milowego.

2001 - Salon Renault w Katowicach

- Motywacja i rozwój

Nieustannie rozwijaliśmy nasz salon Renault w Katowicach. Naszym celem było zapewnienie klientom jeszcze większej dostępności samochodów tej marki oraz zapewnienie im profesjonalnego i kompleksowego serwisu Renault.

2004 - Salon Renault Świętochłowice i Dacia Świętochłowice

Nasza oferta stale się poszerzała. Tym razem m.in. dzięki nawiązaniu współpracy z kolejną marką samochodów. W 2004 roku zostaliśmy dealerem Dacia i otworzyliśmy 2 nowe salony - salon Renault Świętochłowice i Dacia Świętochłowice. Umożliwiliśmy tym samym mieszkańcom Śląska wybór samochodu dla siebie spośród tych dwóch cenionych marek i ich modeli. Rozszerzenie działalności o nową lokalizację pozwoliło nam jeszcze pełniej realizować naszą misję. Połączyliśmy zamiłowanie do różnorodności i odpowiedzieliśmy na potrzeby mieszkańców Świętochłowic i okolic.

2010 - Salon Renault Jaworzno i Dacia w Jaworznie

W miarę rozwoju firmy, otwieraliśmy kolejne salony, dbając o to, aby nasi Klienci mieli łatwy dostęp do naszych samochodów i usług w różnych regionach Śląska. Salon Renault Jaworzno i Dacia w Jaworznie były kolejnymi krokami w realizacji tej wizji!

Grupa Pietrzak
Grupa Pietrzak

2011 - Salon Peugeot w Katowicach

- Nowa Jakość

Nasz rozwój nie ograniczał się tylko do marek Renault i Dacia. Rok 2011 przyniósł kolejne nowości. To właśnie wtedy uroczyście otworzyliśmy salon Peugeot w Katowicach, wprowadzając do naszej oferty nową jakość i możliwości wyboru samochodów kolejnej francuskiej marki samochodów - Peugeot.

2012 - Dealer Peugeot Katowice i Dacia Katowice

- Wygoda dla Klientów

W 2012 roku zostaliśmy autoryzowanym dealerem Peugeot i Dacia w Katowicach, gwarantując klientom wygodę i kompleksowe wsparcie w jednym miejscu.

2013 - Dealer Ferrari w Katowicach

- Przeszłość i przyszłość motoryzacji

Przeszłość spotyka się z przyszłością. W 2013 roku zostaliśmy dealerem Ferrari w Katowicach, wprowadzając tę legendarną markę do naszej Grupy. To była chwila, na którą czekaliśmy z niecierpliwością. Marzenie, które zakiełkowało wiele lat wcześniej właśnie się spełniło. Nasza pasja do piękna i najwyższej jakości spotkała się z pasją do legendarnych samochodów.

2014 - Dealer Ferrari w Warszawie

- Ekspansja i rozwój

Kontynuując naszą ekspansję, w 2014 roku staliśmy się dealerem Ferrari w Warszawie. Nasza obecność w stolicy to dowód ciągłego rozwoju Grupy Pietrzak i dążenia do doskonałości. Dzięki nowej lokalizacji od tej pory mogliśmy zaoferować Klientom z centralnej części Polski luksusowe samochody sportowe Ferrari!

Grupa Pietrzak
Grupa Pietrzak

2016 - Dealer Maserati w Katowicach

- Elegancja i moc

Już 2 lata później, obserwując zainteresowanie samochodami Ferrari na polskim rynku dołączyła do nas kolejna włoska marka - Maserati. Synonim mocy i elegancji. W 2016 roku staliśmy się dealerem Maserati w Katowicach, umożliwiając naszym Klientom dostęp do tych wyjątkowych samochodów.

2018 - Dealer Ferrari/Maserati w Katowicach

- Legendarne marki

Jako dealer Ferrari i Maserati w Katowicach w kolejnych latach doskonaliliśmy się w obsłudze Klientów segmentu marek luksusowych, których zamiłowanie do piękna i motoryzacji, przejawia się w kolekcjonowaniu najbardziej zachwycających samochodów na świecie. Wspólna pasja zbudowała silne relacje pomiędzy Grupą Pietrzak i jej Klientami.

2018 - Salon Alpine w Katowicach

- Francuski styl i super osiągi

W 2018 roku wprowadziliśmy do Grupy francuską markę samochodów sportowych - legendarną zwyciężczynię pierwszych Rajdowych Mistrzostwach Świata. Alpine w Katowicach od tamtej pory oferuje wyjątkowe samochody, łączące niezwykłe osiągi na torze, klasyczny design i nowoczesną technologią. Idealnie wpasowały się w nasz gust. Wyróżnia je zwinność, lekkość, kompaktowe wymiary. Są współczesną interpretacją ponadczasowych kanonów. Alpine jest obietnicą natychmiastowej przyjemności prowadzenia samochodu - codziennie i dla wszystkich.

2019 - Dealer Ferrari w Warszawie

- Umacnianie pozycji

W następnych latach rozwijaliśmy się jako dealer Ferrari w Warszawie, a kolejne modele Ferrari trafiały do pasjonatów sportowych marek samochodowych. Świadomość, że te przyciągające wzrok auta, odjeżdżają w trasę właśnie z salonu Grupy Pietrzak, za każdym razem napawa nas dumą i daje ogromną satysfakcję.

Grupa Pietrzak
Grupa Pietrzak

2020 - Dealer Koenigsegg w Katowicach

- Doskonałość w detalach

2020 rok był wyjątkowy. Do luksusowych marek samochodów dołączył Koenigsegg - marzenie każdego miłośnika motoryzacji. Staliśmy się dealerem Koenigsegg w Katowicach, wprowadzając do kraju wyjątkową doskonałość w detalach i osiągach. To jedyny salon Koenigsegg w Polsce.

2021 - Dealer Pagani

- Sztuka i rzemiosło

Marka, która jest połączeniem sztuki i rzemiosła. W 2021 roku zostaliśmy dealerem supersamochodów włoskiego producenta Pagani. W ten sposób kontynuowaliśmy naszą misję wprowadzania do Polski najwyższej jakości i najbardziej wyjątkowych aut na świecie!

2023 - Dealer Bugatti w Katowicach

- Szybkość i prestiż

Szybkość i prestiż to cechy, które reprezentuje marka Bugatti. To również elementy wpływające od lat na charakter Grupy Pietrzak. Stając się dealerem Bugatti w Katowicach w 2023 r., osiągnęliśmy kolejny kamień milowy.

PASJA DO PIĘKNA I SILNE RELACJE

Motoryzacja to dla nas nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja i sposób na tworzenie relacji z ludźmi o podobnych zainteresowaniach i potrzebach. Nasze wartości takie jak empatia, troska, zamiłowanie do piękna i jakości oraz transparentność towarzyszą nam na każdym kroku. Dzięki doświadczeniu, które zdobyliśmy na przestrzeni lat oraz zrozumieniu potrzeb Klientów, jesteśmy w stanie dostarczać nie tylko samochody, ale także satysfakcję i spełnienie marzeń.

TWORZYMY PRZYSZŁOŚĆ MOTORYZACJI

Nasza historia to podróż przez świat motoryzacji - pełna wyzwań i sukcesów. Dziękujemy naszym klientom za zaufanie, które nam okazują. Wiemy, że nasza pasja będzie napędzać nas do dalszego rozwoju, a przed Grupą Pietrzak jeszcze wiele wspaniałych chwil i wyzwań, które z radością podejmiemy. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci w znalezieniu idealnego samochodu, który będzie Cię wspierał na co dzień i dawał radość z jazdy. Razem tworzymy przyszłość motoryzacji.

Dołącz do społeczności Grupy Pietrzak już dziś!

Grupa Pietrzak
Grupa Pietrzak

Grupa Pietrzak - skontaktuj się z nami.

Alpine Warszawa

Wirażowa 21, 02-158 Warszawa Kontakt Wskazówki Dojazdu

Alpine Katowice

Feliksa Bocheńskiego 109, 40-816 Katowice 660 416 400 Kontakt Wskazówki Dojazdu

Renault Katowice

Feliksa Bocheńskiego 125, 40-816 Katowice (32) 603 21 00 Kontakt Wskazówki Dojazdu

Renault Świętochłowice

Bytomska 39, 41-600 Świętochłowice (032) 348 52 00 Kontakt Wskazówki Dojazdu

Renault Jaworzno

Wojska Polskiego 9, 43-603 Jaworzno 32 603 21 00 Wskazówki Dojazdu

Renault Rybnik

Obwiednia Południowa 6, 44-200 Rybnik (32) 793 73 33 Kontakt Wskazówki Dojazdu

Dacia Katowice

Feliksa Bocheńskiego 100, 40-816 Katowice (32) 603 21 60 Kontakt Wskazówki Dojazdu

Dacia Świętochłowice

Bytomska 39, 41-600 Świętochłowice (32) 348 52 00 Wskazówki Dojazdu

Dacia Jaworzno

Wojska Polskiego 9, 43-603 Jaworzno 32 603 21 00 Wskazówki Dojazdu

Dacia Rybnik

Obwiednia Południowa 6, 44-200 Rybnik (32) 793 73 33 Kontakt Wskazówki Dojazdu

Peugeot Auto Dealer Katowice

Bocheńskiego 100, 40-816 Katowice (32) 252 50 70 Kontakt Wskazówki Dojazdu

Maserati Pietrzak

Feliksa Bocheńskiego 109, 40-816 Katowice (32) 797 34 34 Kontakt Wskazówki Dojazdu

Ferrari Warszawa

Wirażowa 21, 02-158 Warszawa +48 (22) 627 76 70 Kontakt Wskazówki Dojazdu

Ferrari Katowice

Feliksa Bocheńskiego 109, 40-816 Katowice +48 32 797 34 34 Wskazówki Dojazdu

Koenigsegg Katowice

ul. Bocheńskiego 109, 40-816 Katowice Kontakt Wskazówki Dojazdu

Bugatti Katowice

Bocheńskiego 109, 40-816 Katowice +48 532 433 739 Kontakt Wskazówki Dojazdu

Pagani Warszawa

Wirażowa 21, 02-158 Warszawa Kontakt Wskazówki Dojazdu

Opel Pietrzak Katowice

Ul. Bocheńskiego 100, 40-816 Katowice 32 252 50 70 Wskazówki Dojazdu